OBJEDNÁVKOVÝ PROCES

VYSVETLENIE PRE ZÁKAZNÍKOV

MIESTO

Vyberte miesto začiatku a konca cesty a kliknite ďalej. Systém na základe toho vypočíta vzdialenosť a trvanie cesty. Zároveň sa tým odfiltrujú prepravcovia, ktorí neposkytujú služby v zvolených lokalitách.

DÁTUM A ČAS

Zvoľte ideálny čas na prevoz tovaru. Nakoľko naši partneri potrebujú nejaký čas na prípravu, tak najskorší termín je o dva dni a najneskorší sú tri mesiace.

VECI

Vyberte počet kusov tovaru z každej kategórie. Ak si nie ste úplne istý, čo daná katgória popisuje, tak kliknite na ikonku kategórie a vyskočí Vám popup s detailným popisom.

VOZIDLO

Blížime sa do finále. V tomto kroku si vyberte vozidlo, ktoré najlepšie spĺňa Vaše požiadavky. Automobily je možné zoradiť podľa ceny a hodnotenia. V prípade, že by ste chceli nejaké dodatočné služby ako napríklad vyloženie tovaru až do domu, tak kliknite na tlačidlo extra služby.

PLATBA

Platba je dvojkroková. Pre dokončenie rezervácie vybraného vozidla je potrebné uhradiť rezervačný poplatok vo výške 5. Pomocou platobnej karty, internet bankingom, alebo inými platobnými metódami podporovanými platobnou bránou nášho partnera. Zvyšok objednávky sa uhrádza priamo prepravcovi po uskutočnení prepravy.

HODNOTENIE

Voliteľný krok. Hodnotenie prebieha pomocou emailu, ktorý Vám zašleme po ukončení objednávky. Hodnotí sa hviezdičkami od 1 do 5, pričom 1 je najhoršie a 5 je najlepšie hodnotenie.

PROBLÉMY

V prípade akýchkoľvek problémov sme Vám plne k dispozícii a to na našej hotline, emaile, chate každý deň medzi 8:00 - 19:00. Dispečer Vám pomôže zmeniť čas, prepravcu, vyriešiť problém s platbou, alebo chybne zadanými údajmi.

ZÁRUKA

Za bezpečnú prepravu tovaru ručí prepravca. Aby v prípade poškodenia tovaru mohla byť uznaná náhrada škody, je potrebné, aby tovar bol riadne zabalený. Ak hľadáte dobrý tip ako na to, tak mrknite na náš blog.